تجهیزات

اما در حالت کلی هزینه ها را میتوان به صورت زیر برآورد نمود :

اجاره ، رهن و یا خرید محل مورد نظر-هزینه های تغییرات و ساخت و ساز برای رسیدن به استاندارد های اخذ مجوز-هزینه بخش تبلیغات

مجهز نمودن آشپزخانه و بخش های دیگر کافیشاپ-اخذ مجوز راه اندازی-تعیین حقوق برای کارکنان-خرید و نگهداری مواد غذایی

اما اگر بخواهیم بخش های هزینه دار را دسته بندی کنیم ، به صورت زیر دسته بندی میشود :

دکوراسیون

تجهیزات کافی شاپ

مواد مصرفی - تبلیغات - آموزش - رهن و اجاره یا خرید


لوازم آشپزخانه صنعتیراه اندازی فست فود –  تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

[ بازدید : 13 ]

[ سه شنبه 3 اسفند 1395 ] 13:13 ] [ hajar ]

[ ]

ارشد

پایان نامه ، تز یا رساله ، نوشته ای است که دانشجویان در یک مضوع خاص با توجه به گرایش تحصیلی خود، جهت اخذ مدرک تحصیلی خود مینویسند . این نوشتار ، به بررسی و پاسخ به موضوع یا سوالی است که از راه تجزیه و تحلیل و یافته های تجربی و آزمایشی به نگارش در میآید . پایان نامه نشان میدهد که دانشجو آنقدر در رشته خود مهارت دارد که میتواند یک طرح پژوهشی و تحقیقی انجام دهد که در آن نو آوری باشد و موجب حل یک مسئله میگردد . در چنین حالتی دانشجو میتواند فارغ التحصیل شود .

نکات انجام پایان نامه ارشد

در مقطع کارشناسی ، پایان نامه معمولا به صورت تحقیقی از گردآوری تحقیقات دیگر است اما در انجام پایان نامه ارشد ، حتما باید موضوعی جدید و یا پاسخی جدید و کارآمد برای موضوعی که قبلا مطرح شده ، مورد بررسی و انجام قرار گیرد .

ادامه مطلب : انجام پایان نامه ارشد .

[ بازدید : 9 ]

[ چهارشنبه 15 دی 1395 ] 15:30 ] [ hajar ]

[ ]

پایان نامه

پایان نامه نوشته ای است که دانشجو برای دریافت مدرک تحصیلی خود و نشان دادن فارغ و التحصیل شدن ، در یک موضوع مشخص در حیطه رشته تحصیلی خود به تحقیق و پژوهش میپردازد و آن موضوع را بررسی میکند و از راه تجزیه و تحلیل و یا آزمایش و پژوهش پاسخ آن را در قالب پایان نامه ارائه میدهد .+

قیمت انجام پایان نامه

موضوع و محتوای پایان نامه به هیچ عنوان تکراری نمیباشد و هر دانشجو باید موضوع جدیدی رو مورد بررسی و پژوهش قرار دهد . همچنین در انجام پایان نامه ارشد ، اغلب پایان نامه ها حاصل گردآوری تحقیقات دیگر است اما در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حتما باید در مورد موضوع جدیدی تحقیق نمایند. ادامه مطلب : قیمت انجام پایان نامه /

[ بازدید : 11 ]

[ دوشنبه 13 دی 1395 ] 10:47 ] [ hajar ]

[ ]

انجام پروپوزال

یکی دیگر از خدمات موسسه پیشگامان مسیر دانش ، انجام پایان نامه شما به صورت فوری و تضمینی میباشد. جهت انجام پایان نامه شما ، بر اساس بیس مقاله ، موضوع پایان نامه انتخاب خواهد شد و در مرحله بعد نیز فصل های پایان نامه طبق چارچوب دانشگاه شما انجام میشود. متخصصان و کارشناسان ما در بسیاری از رشته ها آماده همکاری با شما در انجام پروپوزال پایان نامه شما میباشند. همپچنین در راستای انجام پایان نامه ، تحلیل آماری پایان نامه ، شبیه سازی های نرم افزاری و … به همراه استخراج مقاله و تبدیل پایان نامه به کتاب … طبق درخواست شما انجام میشود.

انجام پایان نامه

[ بازدید : 13 ]

[ چهارشنبه 19 آبان 1395 ] 13:01 ] [ hajar ]

[ ]

پایان نامه

یکی دیگر از خدمات موسسه پیشگامان مسیر دانش ، انجام پایان نامه شما به صورت فوری و تضمینی میباشد. جهت انجام پایان نامه شما ، بر اساس بیس مقاله ، موضوع پایان نامه انتخاب خواهد شد و در مرحله بعد نیز فصل های پایان نامه طبق چارچوب دانشگاه شما انجام میشود. متخصصان و کارشناسان ما در بسیاری از رشته ها آماده همکاری با شما در انجام پروپوزال پایان نامه شما میباشند. همپچنین در راستای انجام پایان نامه ، تحلیل آماری پایان نامه ، شبیه سازی های نرم افزاری و … به همراه استخراج مقاله و و تبدیل پایان نامه به کتاب … طبق درخواست شما انجام میشود .


برای انجام پایان نامه شما، در ابتدا بر اساس مقالات isi ، بیس مقاله با توافق بین ما و شما موضوع انتخاب خواهد شد و بعد از آن فصل های پایان نامه طبق چارچوب دانشگاه شما انجام میشود. امور مربوط به تحلیل آماری و شبیه سازی های نرم افزاری و … به همراه استخراج مقاله و… طبق درخواست شما انجام میشود .


[ بازدید : 10 ]

[ دوشنبه 3 آبان 1395 ] 14:31 ] [ hajar ]

[ ]

انجام پروپوزال پایان نامه

انجام پروپوزال پایان نامه

اولین گام نگارش پایان نامه دوره کارشناسی ارشد یا مقطع دکتری، انجام پروپوزال پایان نامه است.

از خدمات مهم موسسه فناورپیشرو ، انجام پروپوزال پایان نامه برای شما میباشد. کارشناسان ما در بخش انجام پروپوزال ، به شما در نگارش پروپوزالی با محتوا که راهنما و برنامه ای دقیق در راستای انجام پروژه نهایی پایان نامه تعریف نمود.

انجام پروپوزال پایان نامه به شما در درک بهتر پایان نامه خود کمک میکند. پروپوزال حدودا ۱۰۰۰کلمه است که حاوی نکات کلیدی پایان نامه شما میباشد. نقشه راه را برای تکمیل پروژه تان روشن میسازد.


1c

2c

[ بازدید : 12 ]

[ شنبه 10 مهر 1395 ] 17:41 ] [ hajar ]

[ ]

شرکت بازرگانی مقدم مفتخر است با همکاری کارشناسان و متخصصان با مهارت در این امر آماده خدمت رسانی و همکاری با شما در امر واردات کالا میباشد. از سری خدمات ما میتوان به:

واردات کالا به صورت فوری

◊ واردات غلات ( واردات گندم – واردات جو – واردات برنج – واردات ذرت و… )

◊ واردات خودرو ( واردات خودرو – واردات انواع تجهیزات و لوازم خودرو ها )

◊ واردات انواع ماشین آلات ( واردات لوازم رستوران و فست فود – واردات تجهیزات آزمایشگاهی –

واردات تجهیزات کارخانه ای – واردات ماشین آلات خط تولید )

◊ واردات مواد غذایی (واردات گوشت – واردات دانه های روغنی و… )

◊ واردات خشکبار ( واردات انواع خشکبار از قبیل پسته گردو فندق و… )


منبع: واردات کالا شرکت بازرگانی مقدم[ بازدید : 13 ]

[ شنبه 3 مهر 1395 ] 16:04 ] [ hajar ]

[ ]

دکتر ملاحی – موسسه طب الرضا :

دکتر ملاحی – موسسه طب الرضا :

طب سنتی در گرگان ، در موسسه طب الرضا با سرپرستی دکتر علی محمد ملاحی به فعالیت خود در بخش های ماساژ درمانی در گرگان ، طب گیاهی در گرگان  ، طب سوزنی در گرگان ، ادامه میدهد .


منبع: سایت دکتر ملاحی

[ بازدید : 44 ]

[ شنبه 3 مهر 1395 ] 16:01 ] [ hajar ]

[ ]

تحلیل آماری در رشته های :

[ شنبه 3 مهر 1395 ] 15:57 ] [ hajar ]

[ ]

فایبر سمنت برد

عایق حرارتی فایبر سمنت برد

 عایق حرارتی :همانطور که میدانیم میزان مقاومت حرارتی سطح خارج ساختمان یکی از مهم ترین شاخص های کیفیت ساختمان است از این رو مالکان و سازندگان همواره به دنبال عایق هایی بهتر و جدید تر برای ساختمان ها میباشند. همچنین در هنگام ساخت و یا بازسازی فرصت خوبی برای در نظر گرفتن عایق مناسب برای دیوار ها خواهد بود  تا ضمن آسودگی در فصل زمستان در مصرف انرژی نیز صرفه جویی گردد.

فایبر سمنت برد


[ بازدید : 39 ]

[ شنبه 3 مهر 1395 ] 15:50 ] [ hajar ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]