کاربرد عسل در بهبود زخم

کاربرد عسل در بهبود زخم: عسل یکی از مواد خوراکی بسیار غنی  است که در اختیار انسان ها قرار داده شده است.برای این ماده خوراکی خواص دارویی و درمانی بسیاری ذکر شده است.این ماده دارای خاصیت ضد عفونی کنندگی بالاست و همچنین برای درمان التهاب از آن استفاده می شود. به همین دلیل برای ترمیم زخم های عمیق استفاده از عسل را فراموش نکنید.
کاربرد عسل در بهبود زخم

عسل هانی رژینا ، تولید کننده انواع عسل ارگانیک و عسل درجه یک می باشد. عسل هانی رژینا می تواند هر مقدار عسل که مورد نیاز شما باشد را برای شما ارسال نماید.

برای خرید عسل ارگانیک و خرید عسل درجه یک کافیست با شماره تلفن های ما تماس حاصل نمایید.

کاربرد عسل در بهبود زخم

زخم‌ها دامنه وسیعی دارند؛ زخم‌هایی که بر اثر زمین خوردن کودکان ایجاد می‌شوند یا بریدگی انگشتان، زمانیکه در حین خورد کردن سبزیجات هستید.
زخم‌ها می‌توانند به شدت دردناک باشند و به شما و سلامت تان آسیب وارد کنند، به خصوص اگر بزرگ باشند.
اگر زمانی که زخمی در بدنتان به‌وجود می‌آید، بتادین و یا دیگر مواد استریل‌کننده زخم در دسترس نبود، بهترین کار استفاده از عسل است.
عسل تمام باکتری‌های موجود در زخم را که فرآیند ترمیم زخم را کند می‌کنند را از برده و به خود جذب می‌کند و از عفونت زخم پیشگیری می‌کند.

کاربرد عسل در بهبود زخم

کاربرد عسل در بهبود زخم

کاربرد عسل در بهبود زخم سوختگی

می توان زخم ها را با استفاده از یک صابون ملایم و آب شستشو داد طوری که التهابی در آن ایجاد نشود؛ البته باید توجه داشته باشید که پوسته نازک روی زخم را جدا نکنید؛ سپس مقداری عسل که با محیط هم دما شده روی زخم بگذارید تا زودتر بهبود پیدا کند.

درمان زخم پای دیابتی با عسل

کاربرد عسل در بهبود زخم

کاربرد عسل در بهبود زخم

درمان زخم های دیابتی با دارو های شیمیایی هزینه ی سنگینی با خود به همراه خواهد داشت و ممکن است نتیجه ی مطلوبی نداشته باشد. استفاده از مخلوط عسل و روغن زیتون و پانسمان آن بر روز زخم دیابتی و تعویض پانسمان پس از هر ۲۴ ساعت ، درمانی بدون بازگشت را برای بیمار به ارمغان خواهد آورد.

نکته در کاربرد عسل در بهبود زخم

 عسل ارگانیک قاتل باکتری‌هاست؛ ولی باید در انتخاب عسل دقت کرد. بهتر است برای درمان زخم از عسل خام استفاده شود. استفاده از عسل‌های تولید شده و حاوی مواد نگهدارنده توصیه نمی‌شود؛ زیرا حاوی مواد شیمیایی هستند که اگر وضعیت زخم را بدتر نکنند، آنرا بهتر نیز نخواهند کرد.

برچسب ها: عسل ارگانیک , خرید کرم عسل , خرید عسل در تهران , عسل طبیعی ,

[ بازدید : 1 ]

[ پنجشنبه 17 مرداد 1398 ] 14:47 ] [ hajar ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]