صندلی مناسب برای یک فریلنسر

صندلی مناسب برای یک فریلنسر : کار کردن در خانه می تواند برای بعضی از افراد یک رویا باشد .بهتر است بدانید که کار کردن در خانه به همان اندازه که می خواهید محقق شود ، بدون استرس است.این مقاله با هدف بهبود کار برای فریلنسرهای عزیز آماده شده است. اگر در حال حاضر یک فریلنسر هستید یا قصد شروع به کار آزاد خود را دارید ، این مطلب ارزش خواندن دارد. با ما همراه باشید و از آن لذت ببرید

مزایای کار به عنوان یک فریلنسر

1. کار را با وقت و سرعت خود پیش می برید

2. چندین مشتری و چند منبع درآمد دارید

3. شما با انجام کاری که دوست دارید زندگی می کنید

4.شما رئیس خود هستید

5. نبود قوانین دست و پاگیر شرکتی

6. امنیت شغلی

لوازمی که یک فریلنسر هنگام کار در خانه باید داشته باشد

1. کامپیوتر شخصی

2. اتصال به اینترنت پر سرعت

3. میز قابل تنظیم

4. صندلی ارگونومیک

5. دستگاه تلفن همراه / تلفن

6. میکروفون و هدفون

7. چاپگر و اسکنر

5 کاری که یک فریلنسر باید از آن دوری کند:

1. نشستن بیش از حد طولانی در یک حالت

2. در حالت نادرست نشستن

3. کار روی تخت

4- کار روی مبل

5- استفاده از صندلی اداری غیر استاندرد

 

چیزهایی که یک فریلنسر هنگام کار در خانه باید داشته باشد

هر ایستگاه کاری باید دارای ابزار و تجهیزات خاص باشد تا بتواند در هر زمان بهره‌وری کارآمد داشته باشد. بنابراین در اینجا یک لیست مقایسه ای ضروری برای فضای کاری هر آزادکار وجود دارد.

1. کامپیوتر شخصی

داشتن رایانه خود به عنوان فریلنسر غیر قابل مذاکره است. اما چیزی که بیش از داشتن رایانه لازم نیست ، نیاز به رایانه با یک استاندارد خاص است. برای بهره‌وری مطلوب ، باید رایانه مناسبی را برای پیشبرد اهداف و کار خود پیدا کنید.

هدف شما باید گرفتن رایانه شخصی از یک مارک قابل توجه باشد .تصمیم برای گرفتن یک سیستم کامپیوتر یا لپ تاپ باید به این بستگی داشته باشد که چند بار مجبور به سفر هستید. زیرا به عنوان یک فریلنسر ، این فرصت را دارید که حتی در تعطیلات خانوادگی کار کنید.

در صورت قطع برق ، لپ تاپ قابل استفاده است. همچنین ، سبک وزن است و تحقق آن در هنگام نیاز آسان است.

بسته به نوع کار آزادی که در آن قرار دارید ، برای عملکرد بهینه نیاز به حداقل مشخصات سخت افزار دارید.

کار با چند مانیتور نیز به خوبی معلوم می شود و باعث می شود که محل کار شما برای کار نیز سرگرم کننده باشد. اما بیش از این و طبق تحقیقات ، سطح بهره وری شما را تا 40 درصد افزایش می دهد که بسیار چشمگیر است.

اگر تصمیم دارید که به دنبال لپ تاپ بروید ، باید به صفحه کلید خارجی و ماوس فکر کنید زیرا آنها همچنین به افزایش بهره وری شما کمک می کنند.

2. اتصال به اینترنت پر سرعت

به عنوان یک فریلنسر ، شما به همان اندازه سرعت لازم دارید که بتوانید بدست آورید. بیشتر از کسانی که مشاغل منظم در دفاتر کار می کنند ، هر دقیقه برای شما پول است.

انجام کار به موقع امکان تمرکز بر سایر کارها را فراهم می آورد. اما همه اینها بدون اتصال سریع اینترنت که به شما کمک می کند تا اطلاعات مورد نیاز را به صورت آنلاین دریافت کنید ، امکان پذیر نخواهد بود ، در تماس های ویدئویی به شما کمک می کند که زمان آن فرا رسیده است تا موارد خاص را با مشتری خود روشن کنید یا زمان بارگیری پرونده های بزرگ باشد.

یک اینترنت کند حتی می تواند شما را ناامید کند و به این ترتیب بهره وری را برای آن روز محدود کنید. بنابراین بهره وری روزانه شما به اتصال قابل اعتماد و پر سرعت وابسته است. بنابراین به هر معنی ، برای برقراری ارتباط سریع حل و فصل کنید. برای سهولت بیشتر ، دسترسی سریع به اینترنت همیشه باید در اولویت اول بودجه شما باشد.

3. میز قابل تنظیم

نوع میز انتخابی شما همچنین تأثیر می گذارد که هر روز کاری برای شما چه کارایی دارد. تجزیه و تحلیل مقایسه ای ثابت کرده است که میزهای قابل تنظیم برای عملکرد بهینه برای فریلنسر بهتر است.

آنها گزینه هایی را برای شما انتخاب می کنند که چگونه می توانید از میز کار خود استفاده کنید و در چه موقعیتی قرار بگیرید ، بهترین بخش این است که بتوانید بین هر دو موقعیت بنشینید ، بایستید یا حتی جابجا شوید ، و هنوز هم کار درست انجام می دهید.

نوع میز قابل تنظیم که برای شما مهیا می شود نقش مهمی نیز دارد میزهای قابل تنظیم ... را می توانید از وی چوب تهیه کنید.

 

4- صندلی ارگونومیک

نوع صندلی که در محل کار شما است ، بیشتر تصمیم می گیرد که شما چگونه می نشینید.

برای درست نشستن ، به یک صندلی ارگونومیک نیاز خواهید داشت که به شما کمک می کند تا ضمن حفظ راحتی ، تعادل خود را حفظ کنید و به شما کمک کند تا مستقیم بنشینید. از آنجا که آنها برای شرایط کاری مناسب هستند ، به شما کمک می کنند تا از کمردرد که معمولاً با نشستن بیش از حد طولانی است ، دوری کنید و درد بدن و مشکلات درد گردن که از نشستن و کار ایجاد می شود ، برای شما به وجود نیاید.

صندلی اداری برای یک فریلنسر

شما همچنین باید در حین کار فشار خود را روی قسمت هایی از بدن خود کاهش دهید ، این جایی است که صندلی های اداری  ارگونومیک به شما کمک می کنند تا در هر زمان وضعیت خود را بهبود بخشید.

5. دستگاه تلفن همراه / تلفن

یک فریلنیر همیشه در تلاش است تا خواسته های تجارت را رعایت کند ، بنابراین به یک دستگاه تلفن همراه که می تواند تلفن همراه شما یا یک تبلت یا iPad باشد نیاز دارید.

مشتریان ممکن است بخواهند با شما در ارتباط با پروژه ای که در آن کار می کنید ارتباط برقرار کنند ، همچنین با توجه به اینکه بخش عمده ای را دریافت می کنید ، اگر همه مشتریان شما از طریق اینترنت نباشند ، باید همیشه در ارتباط باشید.

 

تلفن همراه

علاوه بر موارد ذکر شده در بالا ، به دستگاه تلفن همراه خود نیز نیاز دارید تا بتواند در ردیابی زمان به شما کمک کند زیرا به عنوان یک فریلنسر ، زمان برای شما پول است.

همچنین برخی از برنامه های مفید وجود دارد که باعث می شود آزاد کردن حساب کاربری روی تلفن همراه شما آسان تر شود زیرا امکان به اشتراک گذاری پرونده ها را در دسترس می دانید. برنامه هایی مانند Google Doc و Dropbox به شما امکان می دهد تا از دستگاه های مختلف به فایلها دسترسی پیدا کنید ، فایل ها را ویرایش کنید و حتی اصلاحات را انجام دهید. همچنین ، برنامه هایی مانند Skype و Viber به شما کمک می کند تا همیشه با مشتریان خود در تماس باشید.

6. میکروفون و هدفون

برای رونویسان آزاد ، یک میکروفون و هدفون در صدر قرار دارند. برای رونویسی پادکست ها و موارد مشابه ، به صورت واقعی ، به هدست عالی نیاز خواهید داشت.

حتی اگر شما یک رونوشت نویس نباشید ، هدست ها برای مترجمان بویژه وقتی در کنار بزرگراه زندگی می کنید بسیار مفید است. کار کردن و متمرکز ماندن در نوشتن ، به این معنی است که باید از سر و صدای کودکان و یا صدای خیابان شلوغی که در آن زندگی می کنید دوری کنید.

هدفون

برای برقراری ارتباط با مشتری ، به ویژه هنگام نیاز به مکالمه ویدیویی ، برای ارتباط با مشتری نیز به یک میکروفون نیاز خواهید داشت. شما نمی خواهید از خواسته های مشتری بی اطلاع باشید. بنابراین با ابزارهای خود آماده باشید

7. چاپگر و اسکنر

هزار برگه و اسناد برای اسکن ، قراردادهایی برای امضای ، مقالاتی برای چاپ وجود دارد ، و شما نمی توانید بدون چاپگر و اسکنر این کارها را انجام دهید.

من یک دستگاه چند منظوره را که همراه با دستگاه کپی ، چاپگر و اسکنر است توصیه می کنم. حتماً به سراغ یک محصول مطمئن بروید ، بنابراین در صورت نیاز به استفاده از آن ، دچار نقص عملکرد نخواهید شد.

بنابراین ، در اینجا همه موارد ضروری را دارید ... اگر این 5 فرمان به آنها رعایت نشود ، کار در خانه می تواند ناخوشایند باشد.

به راحتی می توانید با کار مورد نظر هماهنگ شوید و فراموش کنید که ساعت ها بی پایان نشسته اید. در حالی که این یک روش عالی برای فرار و بهره وری است ، اما اثر طولانی مدت فاجعه بار است.

تحقیقات پزشکی نشان داده است که نشستن بیش از حد طولانی در حالت نامناسب می تواند منجر به اضافه وزن / چاقی ، برخی از تغییرات سرطان ، دیابت در شکل 2 آن و حتی مرگ زودرس شود.

من هم تعجب کردم هیچ کس نمی خواهد بیمار شود ، اما عادات ما نقش بسزایی دارند. بنابراین ، برای ایمنی ، از نشستن بیش از حد طولانی بدون استراحت خودداری کنید.

یک راه آسان استفاده از میزهای قابل تنظیم است. این به شما کمک می کند تا به راحتی بین حالت نشسته و ایستاده جابجا شوید که برای گردش خون مفید است.

راه آسان دیگر استفاده از صندلی های ارگونامیک که قابلیت برگشت به عقب را داشته باشند، است . صندلی های استاندارد هم حس کار در اداره را به شما خواهند داد و هم از بروز مشکلات عدیده برای سلامتی شما پیشگیری خواهند کرد.

برچسب ها: صندلی اداری پایه ثابت , صندلی کارمندی , صندلی اداری بدون دسته , صندلی کامپوتر ,

[ بازدید : 1 ]

[ چهارشنبه 10 مهر 1398 ] 12:48 ] [ hajar ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]