ترجمه مقاله

ویرایش تخصصی مقالات انگلیسی : از معضلات همیشگی نویسندگان و دانشجویان ویرایش تخصصی مقالات انگلیسی است . به طوری که گاهی آن ها را دچار دردسر های فراوانی می کند . اما ویرایش تخصصی مقالات انگلیسی را به کدام مجموعه بسپاریم تا با خیال راحت مقاله خود را به مجلات معتبر ارائه دهیم ؟؟

با ما همراه باشید :


ویرایش تخصصی مقالات انگلیسی

ویرایش تخصصی مقالات انگلیسی

ویرایش تخصصی مقالات انگلیسی

بررسی های انجام شده در جوامع علمی کشور ، انتشار یک مقاله در مجلات معتبر علمی به منظور  اشتراک گذاری تجربیات جدید نگارنده، دریافت پذیرش از یک دانشگاه معتبر خارجی ، ارائه رساله در یک دانشگاه خارجی ، عضویت در هیئت های علمی یا استخدام در شرکتی معتبر انجام می گیرد.
در موارد متعددی ارائه یک یا دو مقاله و ترجمه آن، گره از مشکلات افراد مذکور باز می کند. در چنین شرایطی، این افراد با وجود عدم تسلط کامل به گرامر زبان انگلیسی نیز می توانند کار خود را پیش ببرند ، بدین گونه که با سپردن مقاله خود برای ترجمه و ویراش به موسسات و دارالترجمه ها ، به راحتی از پس آن برآیند. بدون شک این نوع ترجمه ها توسط موسسات، دارای مزایا و معایبی می باشد .

مزایای ویرایش مقاله انگلیسی توسط یک فرد یا مجموعه متخصص:

  1. تسریع انجام کار
  2. رعایت اصول زبانی و نوشتاری
  3. انتقال صحیح منظور نویسنده به خواننده

شاید بتوان تنها ریسک این کار را انتخاب صحیح ویراستار دانست . این انتخاب از این روی پر مخاطره است که در صورت اشتباه در انتخاب مترجم واجدالشرایط ، کمبود دانش فنی او و عدم تسلط کافی وی بر روی موضوع بحث ، ترجمه و ویرایش به درستی انجام نگرفته و نه تنها مقاله فوق توسط داوران امر پذیرفته نمی شود ، بلکه هزینه ای گزاف بابت ترجمه و ویرایش صرف می شود.

حساسیت این کار زمانی به حداکثر می رسد که فرد مذکور ، یکی از چهره های شناخته شده علمی در حیطه فعالیت خود بوده و به طور مستمر ، در حال تحقیق ، تجسس و نگارش باشد . در چنین شرایطی ، این محقق توانایی اعتماد به هر ویراستاری را ندارد ، چراکه ترجمه غیر روان و دور از مفهوم اصلی ، علاوه  بر ارائه اطلاعات غلط از جانب وی ، به خدشه دار شدن اعتبار او نیز منتهی می گردد .
این در حالیست که تعدد مقالات و ویرایش آن ها ، به افزایش هزینه ها نیز می انجامد ، هزینه هایی که برای رهروان علم و دانش ، بخصوص برای محقیق نوپا و جوان اندکی سنگین می باشد.

تقویت زبان انگلیسی و یادگیری فنون نگارش مقاله، می تواند به دانشجو یا محقق در نگارش اولیه مقاله انگلیسی خود کمک کند. اما باز هم با دانستن قواعد ترجمه، هر مقاله علمی بعد از نوشته شدن به زبان انگلیسی نیاز به یک ویرایش فنی و نگارشی توسط فرد متخصص در این زمینه دارد. زیرا صرفا دانستن فنون ترجمه، برای نوشتن و چاپ یک مقاله کافی نیست.

ویرایش تخصصی مقالات انگلیسی

ویرایش تخصصی مقالات انگلیسی

ویرایش تخصصی مقالات انگلیسی در گروه متخصص papertranslate

در گروه تخصصی papertranslate ویراستاری ، تمام کتاب ها، مقالات، پایان نامه ها، متون سخنرانی و … با بالاترین کیفیت ویراستاری می شوند. بنابراین، کارمزدهای ویراستاری به کیفیت ویراستاری ارائه شده بستگی ندارند؛ بلکه به کمیت و کیفیت اولیه متن سفارش شده شما بستگی دارند. بنابراین می توانید مطمئن باشید که متون شما با بالاترین کیفیت ممکن ویراستاری می شوند.
تمامی ویراستاری ها در حداقل زمان ممکن و با حداکثر کیفیت و مناسب ترین قیمت صورت می پذیرند و می توانید از پذیرش متون خود در جوامع علمی و فرهنگی مطمئن باشید.
قیمت های ویراستاری به میزان و کیفیت اولیه متن شما بستگی دارد.

سفارشات شما طی دو تا سه مرحله ویرایش می شوند، ابتدا از لحاظ علائم نگارشی مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که مقاله از لحاظ گرامری نیز نیاز به ویرایش داشته باشد، در مرحله بعد ویرایش گرامری انجام می گیرد و در نهایت یک بررسی کلی انجام گرفته تا از عاری بودن اثر شما از هرگونه خطا و اشتباهی اطمینان حاصل شود.

[ بازدید : 1 ]

[ دوشنبه 16 مهر 1397 ] 11:10 ] [ hajar ]

[ ]

خشکشویی آنلاین خشکشویی آنلاین انجام پایان نامه
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]