چاپ مقاله isi رشته فیزیک

چاپ مقاله isi رشته فیزیک  ، بدون شک می توان گفت یکی از دغدغه های اصلی فارغ التحصیلان دانشگاهی رشته فیزیک ، چاپ مقاله isi رشته فیزیک است . رشته فیزیک جزء رشته های تحصیلی محسوب می شود که رقابت و پژوهش در این رشته بسیار بالا و با کیفیت است . چاپ مقاله isi فیزیک توسط موسسه تخصصی چاپ مقاله در راستای موفقیت شما در تحصیلات آکادمیک ارائه می شود. همانطور که می دانید چاپ مقاله isi فیزیک دارای اهمیت بسیار زیادی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشد.

اکثریت کسانی که مایلند در زمینه های شغلی و تحصیلی پیشرفت چشمگیر و بسزایی داشته باشند ، تمام تلاش خود را برای چاپ مقاله در نشریات معتبر خواهند کرد . اما در بسیاری از مواقع تلاش دانشجویان به تنهایی کافی نیست . معمولا این پروسه بسیار طولانی و زمان بر است ، از این رو بیشتر دانشجویان تمایل دارند این امر مهم را به یکی از موسسات معتبر در زمینه چاپ و پذیرش مقاله isi  بسپارند.

حال اگر دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته شیمی موفق شوند ، در یکی از مجلات معتبر بین المللی ، مقاله خود را به چاپ برسانند ، قطعا در حوزه کاری خود بیشتر پیشرفت خواهند شد و زمینه را برای مطرح شدن خود در سطح کشور و بین الملل ، مهیا خواهند کرد .

از جمله دستاورد های مقاله در مجلات معتبر می توان به کسب ۲ نمره پایان‌نامه دانشجویان کارشناسی ارشد، تقویت رزومه علمی، اخذ بورسیه تحصیلی، ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر، ارتقاء رتبه علمی و شغلی و … اشاره کرد.

به همین دلیل چاپ مقاله علمی و پژوهشی رشته فیزیک و چاپ مقاله ISI رشته فیزیک در مجلات معتبر برای دانشجویان، اساتید و پژوهشگران این رشته اهمیت ویژه‌ای دارد.

اعتبار سنجی مجلات معتبر چاپ مقاله ISI رشته فیزیک

در زمینه چاپ مقاله رشته فیزیک هر چقدر اعتبار مجله‌ای که مقاله در آن‌ چاپ شده است بیشتر باشد، امتیازی که به مقاله تعلق می‌گیرد بیشتر خواهد بود. پس مهم‌ترین نکته‌ای که در چاپ مقاله isi رشته فیزیک باید بدان توجه کرد، نوع مجله است. در واقع انتخاب مجله‌ معتبر جهت ارسال و پذیرش مقاله بسیار اهمیت دارد.

چاپ مقاله isi رشته فیزیک

چاپ مقاله isi رشته فیزیک

اهمیت چاپ مقاله ISI رشته فیزیک

 1. ارتقای رتبه برای آن دسته از اساتیدی که مایلند جزء هیات علمی دانشگاه ها باشند.
 2. کمک برای دفاع از پایان نامه در مقطع دکتری.
 3. ارتقا رتبه شغلی در برخی از مشاغل  دولتی و خصوصی .
 4. کمک به تقویت رزومه جهت استخدام شغلی
 5. دریافت دو نمره پایان نامه برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد.
 6. تقویت رزومه علمی در مصاحبه دکتری.
 7. تقویت رزومه علمی و پژوهشی برای پذیرش در دانشگاه های معتبر.
 8. دریافت بورسیه برای تحصیل در دانشگاه ها .

چاپ مقاله ISI رشته فیزیک تمام گرایش ها

در این میان برخی از رشته های فیزیک دارای اولویت و اهمیت بیشتری برای چاپ مقاله دارند و به طور کلی زمینه پیشرفت در این گرایش ها بیشتر است و مجلات معتبر تمایل بیشتری برای چاپ مقالات این گرایش ها دارند .

چاپ مقاله علمی و پژوهشی رشته فیزیک

مقالات علمی و پژوهشی در رشته فیزیک نشان‌دهنده‌ی علاقه‌ی دانشجو به انجام کار تحقیقاتی و میزان جدیت وی در انجام آن می‌باشد.

دانشجویانی که دارای مقالات علمی و پژوهشی هستند، شانس بالاتری برای دریافت پذیرش در مقاطع بالای تحصیلی به ویژه در مقطع دکترا دارند. به همین دلیل داشتن مقاله‌ی علمی هم به دانشجویان کارشناسی و هم به دانشجویان کارشناسی ارشد توصیه می‌شود، اما دانشگاه‌ها از دانشجویان کارشناسی ارشد انتظار بیشتری برای داشتن مقاله دارند.

استخراج مقاله  از پایان نامه رشته فیزیک

بسیاری از دانشجویان و اساتید رشته فیزیک که در حال تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه های معتبر هستند ، برای دفاع از پروژه و پایان نامه خود باید یک یا چند مقاله را از آن استخراج کنند.

استخراج مقاله isi و isc از پایان نامه و کتاب با انبوهی از اطلاعات علمی و پژوهشی کاری بسیار دشوار است .استخــراج مقاله از پایان نامه نیازمند مهارت ویژه و خاص در امر مقاله نویسی است.

فرایند پذیرش و چاپ مقاله isi فیزیک

از زمانی که فرایند پذیرش و چاپ مقاله آغاز می‌شود، مراحل مختلفی طی می‌شود که برخی از آن‌ها نیاز به تخصص و تجربه پژوهشگر دارنداین مراحل عبارتند از:

 •  یافتن مجله حقوق مناسب
 •  آماده سازی مقاله و نگارش کاور لتر
 •  سابمیت مقاله isi شیمی
 •  پیگیری اصلاحات توسط نویسنده مسئول

چاپ مقاله isi علوم انسانی

خدمات موسسه پیشگامان مسیر دانش

 اکسپت مقاله و چاپ مقاله   , ISC , ثبت مقاله اسکوپوس چاپ مقاله اسکوپوس، پذیرش مقاله isi  به صورت تضمینی در مجلات معتبر

پذیرش مقاله و چاپ مقاله در نشریات داخلی و خارجی

استخراج مقاله از پایان نامه و چاپ مقاله استخراج شده در مجلات بین المللی

ترجمه تخصصی و تضمینی مقالات علمی شما توسط مترجمان همان رشته

[ بازدید : 4 ]

[ سه شنبه 17 مهر 1397 ] 23:00 ] [ hajar ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]